Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Betónové koše

3 položiek celkom
betonovy kos maly male 3
€115,50 bez DPH
€139,76
Kód: 1448
venkovni betonovy kos tvar dreva
€375,40 bez DPH
€454,23
Kód: 1469
betonovy kos sestihranny se striskou s popelnikem male
€395 bez DPH
€477,95
Kód: 1451

Čistota pol života - a to neplatí len doma, ale aj na verejných priestranstvách. Vonkajšie odpadkové koše sú pre udržiavanie poriadku úplne zásadné a mali by nimi byť vybavené ako malé obce, tak veľké mestá. Všetci si prajeme žiť v krásnom prostredí a nikto určite nechce, aby sa odpadky voľne povaľovali na uliciach.

 

 

Sú miesta, na ktoré postačí inštalovať plastové koše na odpadky. Iné však vyžadujú oveľa pevnejšiu konštrukciu. A práve pre tieto prípady sú tu betónové odpadkové koše. Naše koše odolajú teplotným výkyvom, hustému dažďu, mrazu aj rôznym poveternostným podmienkam. Spoľahnúť sa môžete na dlhú výdrž a odolnosť materiálu, ale aj decentné prevedenie. Odpadkový kôš s kamienkami či imitáciou dreva sa stane vkusnou súčasťou miest aj obcí a nebude pôsobiť rušivo. Niektoré modely sú navyše vybavené strieškou a popolníkom pre fajčiarov, takže zabránia odhadzovaniu ohorkov cigariet na zem a zabezpečia ich bezpečnú likvidáciu. Všetky odpadové nádoby vyhovujú najprísnejším požiadavkám náročnej prevádzky verejných priestranstiev. Obstaranie kvalitného koša rozhodne oceníte vy aj ľudia vo vašom okolí.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie