Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Betónové lavičky a stoly

3 položiek celkom
1487 lavice bez operadla imitace dreva Kód: 549
1487 lavice bez operadla imitace dreva Kód: 552
1472 1 betonove posezeni imitace dreva Kód: 555

Poriadne kvalitné posedenie, ktoré vydrží dlhé roky? Jedine na Dopner.sk. Pokiaľ zháňate štýlový, a pritom vysoko praktický a pevný záhradný nábytok, potom ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko variant krásnych vonkajších betónových lavičiek, stolov a setov.

Betónový nábytok sa hodí ako na domácu záhradku, tak do intravilánu obce či mesta. Ideálna záležitosť napríklad do parku či do tajuplných romantických zákutí, čo hovoríte? Vôbec sa nebojte slova betón. Dizajn lavičiek a stolov perfektne imituje drevo, takže skvele zapadne aj do rustikálneho prostredia. Zároveň je však použitý materiál skutočne pevný a odolný a predovšetkým odolá aj hustému dažďu, či drsnému mrazu. Nemusíte teda riešiť, kam nábytok odložíte v prípade nepriazne počasia.

Tak čo, presvedčili sme vás? Alebo ešte váhate? Pokiaľ sa chcete na čokoľvek opýtať, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi odpovieme na všetky otázky a odporučíme vám vhodné produkty.

Ozdobte svoju záhradu aj trvanlivými a pritom štýlovými betónovými kvetináčmi s imitáciou dreva, ktoré sa skvele hodia k betónovým laviciam a stolom.