Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Plastové koše

7 položiek celkom
stojan stojna odpadkove kose
€28,10 bez DPH
€34
Kód: 246
venkovnikos
€41,32 bez DPH
€50
Kód: 243
kos doni venkovni plastovy zeleny male
€55,37 bez DPH
€67
Kód: 1430
kos dino na psi hovinka male
€91,74 bez DPH
€111
Kód: 1433
905 odpadkovy kos classic 50l din vc sloupku
€103,31 bez DPH
€125
Kód: 905
venkovni kos na psi exkrementy pytliky male
€114,88 bez DPH
€139
Kód: 1439
kos dino na psi hovinka univerzalni schranka male Kód: 1436

Čistota v parkoch, uliciach či na námestiach je dôležitá. S udržiavaním poriadku vám pomôžu naše veľmi dostupné vonkajšie odpadkové koše. Pre udržiavanie verejných priestranstiev ponúkame plastové koše na odpadky. Vonkajšie plastové odpadkové koše ponúkame v zelenej nenápadnej farbe, ktorá sa hodí do každého prostredia. Naše koše sa hodia do miest, obcí a dedín, do parkov, na ihriská alebo akéhokoľvek iného vonkajšieho priestoru. Investícia do vonkajšieho odpadkového koša sa obciam vyplatí, pretože ušetrí náklady na čistenie ulíc, a tiež zaistí pekný a čistý verejný priestor. Vyrobené sú z kvalitného plastu a vydržia vám dlhé roky. Odolajú nepriaznivému počasiu, ale aj plesniam či baktériám, ktoré sa môžu v odpadkoch množiť. Plastové vonkajšie odpadkové koše sú skvelou voľbou do parkov a na námestia, ale aj na sídliská, pre školy, firmy, úrady a inštitúcie, parkoviská, čerpacie stanice, vonkajšie reštaurácie s posedením a do ďalších miest,  kde sa zhromažďuje veľa ľudí.

 

V ponuke máme plastový vonkajší kôš s objemom 50 litrov podľa normy DIN. Telo a veko sú z pevného polyetylénu s vysokou hustotou odolnou voči vode, UV žiareniu i zlému počasiu.

 

Vonkajšie odpadkové koše sú zásadnou súčasťou mestského mobiliáru. Sú konštrukčne aj materiálovo navrhnuté pre umiestnenie do vonkajšieho prostredia, a vydržia vietor, dážď, sneh i mráz. Montujú sa do zeme. V našom sortimente nájdete koše plastové na oceľovom stojane. Naše odpadkové koše vyhovujú najprísnejším nárokom prevádzky verejných priestranstiev. Potešia funkčnosťou a odolnosťou a budú vám slúžiť dlhé roky.

 

Pokiaľ hľadáte nádoby na väčší objem odpadu, je lepšie zaobstarať si objemnejšie popolnice alebo kontajnery ktoré môžete využiť pre komunálny i triedený odpad.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie