Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Plastové koše

7 položiek celkom
stojan stojna odpadkove kose
€28,10 bez DPH
€34
Kód: 246
Plastový vonkajší odpadkový kôš FIDO - čierný
€42,15 bez DPH
€51
Kód: 1572
Plastový vonkajší odpadkový kôš FIDO - zelený
€42,15 bez DPH
€51
Kód: 1573
SULO BASKET Atrium 50 HDPE iso white Staender 01
€95,04 bez DPH
€115
Kód: 923
kos dino na psi hovinka male
€125,62 bez DPH
€152
Kód: 1433
venkovni kos na psi exkrementy pytliky male
€140,50 bez DPH
€170
Kód: 1439
kos dino na psi hovinka univerzalni schranka male Kód: 1436

Čistota v parkoch, uliciach či na námestiach je dôležitá. S udržiavaním poriadku vám pomôžu naše veľmi dostupné vonkajšie odpadkové koše. Pre udržiavanie verejných priestranstiev ponúkame plastové koše na odpadky. Vonkajšie plastové odpadkové koše ponúkame v zelenej nenápadnej farbe, ktorá sa hodí do každého prostredia. Naše koše sa hodia do miest, obcí a dedín, do parkov, na ihriská alebo akéhokoľvek iného vonkajšieho priestoru. Investícia do vonkajšieho odpadkového koša sa obciam vyplatí, pretože ušetrí náklady na čistenie ulíc, a tiež zaistí pekný a čistý verejný priestor. Vyrobené sú z kvalitného plastu a vydržia vám dlhé roky. Odolajú nepriaznivému počasiu, ale aj plesniam či baktériám, ktoré sa môžu v odpadkoch množiť. Plastové vonkajšie odpadkové koše sú skvelou voľbou do parkov a na námestia, ale aj na sídliská, pre školy, firmy, úrady a inštitúcie, parkoviská, čerpacie stanice, vonkajšie reštaurácie s posedením a do ďalších miest,  kde sa zhromažďuje veľa ľudí.

 

V ponuke máme plastový vonkajší kôš s objemom 50 litrov podľa normy DIN. Telo a veko sú z pevného polyetylénu s vysokou hustotou odolnou voči vode, UV žiareniu i zlému počasiu.

 

Vonkajšie odpadkové koše sú zásadnou súčasťou mestského mobiliáru. Sú konštrukčne aj materiálovo navrhnuté pre umiestnenie do vonkajšieho prostredia, a vydržia vietor, dážď, sneh i mráz. Montujú sa do zeme. V našom sortimente nájdete koše plastové na oceľovom stojane. Naše odpadkové koše vyhovujú najprísnejším nárokom prevádzky verejných priestranstiev. Potešia funkčnosťou a odolnosťou a budú vám slúžiť dlhé roky.

 

Pokiaľ hľadáte nádoby na väčší objem odpadu, je lepšie zaobstarať si objemnejšie popolnice alebo kontajnery ktoré môžete využiť pre komunálny i triedený odpad.