Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Klinik boxy a kontajnery na nebezpečné odpady

3 položiek celkom
DM 07274 Edit copy
€2,07 bez DPH
€2,50
Kód: 138
30L PP M 01
€6,17 bez DPH
€7,47
Kód: 141
DM 07260 Edit copy 2
€7,27 bez DPH
€8,80
Kód: 144

Klinik boxy a nádoby na nebezpečný odpad sú vhodné pre zhromažďovanie a ukladanie nebezpečného a kontaminovaného zdravotníckeho materiálu a odpadu. Sú ideálnym obalom na zber a likvidáciu zdravotníckeho a nemocničného materiálu, pri ktorom je riziko infekcie alebo zranenia, ale aj pre likvidáciu nebezpečných odpadových látok produkovaných rôznymi priemyselnými odvetviami, ako sú chemikálie. Tieto kontajnery na zdravotnícky infekčný materiál sú vhodné ako každodenná pomôcka pre zhromažďovanie infekčného materiálu, ako sú injekcie, striekačky, ihly, žiletky, náplasti, gázy, skalpely, ampulky, pipety a ďalšie drobné zdravotnícke, infekčné a biologické materiály. Majú široké využitie všetkých potrieb v zdravotníckych zariadeniach a nemocniciach, laboratóriách, ordináciách, ale aj na veterinárnych klinikách pri manipulácii s nebezpečným odpadom.

 

Vďaka certifikovaným nádobám na nebezpečný odpad od Dopneru máte zaručenú kvalitu za priaznivú cenu. Ponúkame radu veľkostí a tvarov týchto klinik boxov na medicínsky odpad, a tak si u nás vyberie každý. Tzv. mediboxy si svoje miesto nájdu v malej ordinácii, ale rovnako dobre nájdu svoje využitie aj v nemocniciach, v skladoch alebo u prepravných spoločnostiach. Veko z kvalitného materiálu ako samotná nádoba potom bezpečne medibox uzavrie a dovolí bezpečný presun i skladovanie. Po pritlačení veka na nádobu sa obidva diely pevne spoja a nemožno veko sňať, takže je znemožnený ďalší kontakt s obsahom nádoby nežiadúcim osobám. Nádoby na nemocničný a zdravotnícky odpad sú vyrobené z odolného polyprophylénu a sú určené k spáleniu v spaľovni nebezpečných odpadov, čím zabezpečí minimálnu záťaž na životné prostredie.

 

Ponúkame nádobu na zdravotnícky odpad a použité ihly s objemom 1,5 litrov v žltej farbe, ďalej klinik box s objemom 30 litrov v modrej farbe so žltým vekom a čierny klinik box s objemom 60 litrov s vekom. Vďaka praktickému kónickému tvaru sú ľahko skladovateľné.

 

Ponúkame množstevné zľavy. Kontaktujte nás a radi vám vytvoríme individuálnu ponuku.