Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Dezinfekcia rúk a povrchov

Dezinfekčné prostriedky a gély na povrchy a pokážky - proti vírusom a baktériám

V čase nečakané pandémie koronavírusy COVID 19 je zásadný dodržiavať hygienu. Ponúkame vám vysoko účinné hygienické prostriedky pre upratovanie aj ochranu a dezinfekciu rúk. Vyberať môžete dezinfekčné prostriedky na povrchy alebo antibakteriálne gély na ruky, ktoré ničia vírusy bez použitia vody.

Skvelá dezinfekcia vhodná pre suchú i mokrú cestu umývanie rúk. Môžete vyberať dezinfekčné gél na ruky, pokožku i povrchy ANTICOVID alebo tekutú dezinfekciu v objeme 1 alebo 5 litrov. Hygienické prostriedky sú vhodné aj pre ambulancie, ordinácie, ošetrovateľskej služby, do firiem i domácností.

Ponúkame profesionálne čistiace biocídnych výrobkov na likvidáciu baktérií a vírusov vrátane COVID-19 na úkliddomácností, kancelárií, automobilov alebo verejných priestorov. Výrobky preukazujú vysokú úspešnosť v boji s baktériami, plesňami a vírusmi.

Podľa epidemiológov sú dezinfekčné prostriedky hlavné opatrenia a prevencia pred koronavírusy, ale hubí aj iné bežné a menej závažné typy baktérií a vírusov. Fungujú ako prevencia proti chrípke a ďalším respiračným ochorením a patogénom. Významne prispievajú k eliminácii rizika šírenia vírusov, baktérií vrátane koronavírusy, a to doma aj v miestach s veľkou koncentráciou osôb.

POUŽITIE

Dôležité je si po každom rizikovom kontakte (po wc, pred jedlom, po podaní ruky) nesiahať na nos a ústa a najprv si vydezinfikovať ruky. Vytlačte kvapku o veľkosti nechta gélu do dlane, rýchlo rozotrite po rukách, kým nie sú suché. Podľa lekárov je dôležité potrieť si gélom celú plochu rúk, i priestory medzi prstami, vrátane končekov prstov, aby bola prevencia efektívna. Po pravidelnom dezinfekciu rúk používajte hydratačný krém na ruky, dezinfekcia pokožku vysušuje.

Univerzálny tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok ANTICOVID s obsahom liehu sa hodí na ručné čistenie a akýkoľvek upratovanie povrchov. Účinne likviduje vírusy a baktérie z podláh, kuchýň, kúpeľní, toaliet. Použitie tohto univerzálneho antimikrobiálneho upratovacieho prostriedku je všestranné - na plošné dezinfekcia, dezinfekcia nástrojov aj dezinfekcia predmetov.

Dá sa použiť aj na čistenie stolov, nábytku, dverí, dlaždičiek, kľučiek a madiel, zrkadlá, podložky, ale aj diaľkové ovládače, odpadkové koše, monitory a klávesnice, telefóny, alebo úchytky na skrinkách a spotrebičoch. Môže sa hodiť vydezinfikovať aj vnútrajšok automobilu (volant, sedačky, madlá) alebo pracovné nástroje a zariadenia.

Široké spektrum použitia je vhodné nielen pre domácnosti, ale aj vo firmách, zdravotníctve, potravinárskom priemysle, v komunálnej oblasti, verejných priestoroch, alebo pre väčšie firemné a výrobnej plochy, ale aj do kancelárie. i.

Ako efektívne dezinfikovať povrchy? Tipy a triky jaka účinne vyhnať vírusy a baktérie

  1. Zbavte povrch omrviniek, vlasov, papierikov a prachu na sucho (prachovkou alebo vysávačom)
  2. Ideálne použite rukavice, aby vám nevysychala pokožka.
  3. Tekutý dezinfekčný čistiaci prostriedok naneste na vlhkú handru alebo utierku. Predpokladom účinnosti je použitie čistej utierky alebo mopu.Odstraňte nečistoty a zotrite celú plochu.
  4. Zotrite povrch utierkou alebo mopom navlhčenej v dezinfekčnom roztoku ANTICOVID s virucídnym účinkom. Zvislé plochy nastriekajte rozprašovačom. Venujte pozornosť pomeru riedenia a dobe pôsobenia, aby dezinfekcia účinkovala
  5. Predmety, ktoré prichádzajú do styku s potravinami sa po dezinfekcii opláchnu pitnou vodou.
  6. Nechajte povrch uschnúť alebo zotrite do sucha.
  7. Po skončení ošetrite ruky krémom.

Či už ste prechladnutí, máte angínu alebo chrípku, alebo vás dokonca postihol koronavírus, posilňujte imunitu pomocou zdravej stravy i vitamínov, a zvláštnu pozornosť venujte aj upratovania a dezinfekciu domácnosti. Nedostatok hygieny vírusom, baktériám aj plesniam vyhovuje.

Dôležité je pri čistení priestorov tiež vetrať. Pravidelné a dostatočné vetranie podporuje čistý vzduch v priestore. Príliš vlhké prostredie naopak vyhovuje vírusom a baktériám. Rýchle intenzívne vetranie nestihne odčerpať toľko tepla. Oživí vzduch v miestnosti a zníži aj množstvo mikroorganizmov a choroboplodných zárodkov prípadne výpary z dezinfekcie.