Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Plechové pozinkované smetiaky (popolnice)

1 položiek celkom
DM 05514 Edit copy 2
€53,72 bez DPH
€65
Kód: 51

Slovenská klasika, ktorú poznáme všetci. Plechové koše sú neoddeliteľnou súčasťou všetkých domov a chát. Všade tam, kde sa kúri v kotle, krbe alebo sa často griluje,  bude tým správnym priateľom. Vďaka celokovovej konštrukcii je pozinkovaná popolnica skvelá a veľmi praktická, vydrží horúci popol alebo popol z popolníkov. Kovový odpadkový kôš však možno použiť aj na iné predmety. Aj tam, kde každý deň horúci popol nehádžete. Kovový odpadkový kôš je stabilný, má úplne univerzálne použitie a vieme vám ho doručiť napríklad na miesto, kde plánujete zneškodniť zmesový odpad. Vhodný je na pevné domáce odpadky, zvyšky jedla, prach a iné nečistoty, staré handry a podobne, nádoba to všetko bez problémov unesie. Kovová konštrukcia je veľmi pevná a odolná, takže jej neuškodí ani menej šetrné zaobchádzanie. Odoláva drsnejšiemu zaobchádzaniu smetiarov, nárazom, pádom a ťažším predmetom, ktorých sa budete chcieť zbaviť a vyhodiť do koša.

 

Myslíte si, že plech robí veľký hluk? Hluku sa báť nemusíte - odpadkový kôš sme vybavili gumovou obručou v spodnej časti, ktorá tlmí nadmerný hluk pri pohybe. Pre ľahšiu prepravu odporúčame dokúpiť praktický vozík s kolieskami, ktoré nájdete v príslušenstve k odpadkovým košom a nádobám.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie