Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Hliníkové informačné vitríny

10 položiek celkom

Mať prístup k informáciám – na to má právo každý z nás. Je dôležité zaistiť, aby boli vaši zamestnanci či obyvatelia vašej obce informovaní o všetkom, čo potrebujú vedieť. Zdieľajte s nimi všetky povinne zverejňované údaje, pozvite ich na akcie a zdostupnite informácie aj občanom, ktorí nemajú prístup k internetu.

Práve k tomu slúžia naše informačné vitríny. Tie môžete vyvesiť ako pri obecnom úrade či ďalších verejných priestoroch obce, tak aj v rámci akejkoľvek firmy. Informačná vitrína môže slúžiť ako úradná doska pre dokumenty aj ako priestor na zdieľanie plagátov. Podľa množstva zverejňovaných informácií si môžete vybrať z niekoľkých variant rozmerov, spôsobov otvárania i zámkov. Spoľahnúť sa môžete na pevnú konštrukciu presklenej vonkajšej vitríny odolnou voči mechanickému poškodeniu a tiež na sklenenú výplň s UV ochranou. Radi by ste, aby boli dokumenty v magnetickej vitríne čitateľné aj za zníženej viditeľnosti? Potom nie je problém dovnútra nainštalovať úsporné LED osvetlenie. Ak si nie ste istí s výberom, neváhajte nás kontaktovať. Spoločne určite vyberieme to pravé.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie