Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Hliníková magnetická informačná vitrína, hĺbka 60 mm - Dvojkrídla , 18xA4

Kód: 1570
€680 €561,98 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre

- hĺbka: 60 mm
- výška: 1000 mm
- šírka: 1440 mm
- počet krídiel: 2

- počet A4: 18
- hmotnosť: 28 kg

Ako zabezpečiť, aby občania vášho mesta či vašej dediny alebo zamestnanci firmy boli včas a kompletne informovaní o všetkom, čo je pre nich zaujímavé a dôležité? Jedným z najjednoduchších a zároveň najpraktickejších riešení je inštalácia presklenej informačnej vitríny - úradnej nástenky.

Výveska bude skvele fungovať zavesená vo vonkajších i vnútorných priestoroch obecného / mestského úradu alebo budovy vašej spoločnosti. Rozmer 1000x1440 mm je úplne perfektný ako pre zdieľanie zásadných informácií, tak pre pozvánky a plagáty na rôzne akcie. Inštalácia vitríny je rýchla a jednoduchá, môžete si vybrať, či ju umiestnite priamo na stenu, alebo priskrutkujete na stĺpiky z hliníka v betónovom základe. Spoľahnúť sa môžete na vodotesnosť, odvetrávanie a pevnú konštrukciu celohliníkového rámu. Sklenená výplň vonkajšej vitríny z polykarbonátu sa ubráni mechanickému poškodeniu a UV filter ochráni obsah pred nežiaducimi účinkami slnečných lúčov. Magnetická vitrína disponuje dvoma otvárateľnými krídlami

Radi by ste informačnej výveske dodali ešte niečo naviac? Vyberať môžete tiež z variant s univerzálnym a unikátnym zámkom, či dokonca si v našej ponuke vybrať aj prídavné LED osvetlenie.

 

Niečo naviac
Zvýšenie ceny o
Univerzálny zámok
€ 0
Unikátny zámok
€ 0
LED osvetlenie
€231,05
Stĺpiky na zabetónovanie
€264,95
Stĺpiky s pätkou
€294,00

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové informačné vitríny
Hmotnosť: 28 kg