Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Hliníková magnetická informačná vitrína, hĺbka 40 mm - Krídlo do strany, 16xA4

Kód: 1565
€510 €421,49 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre

- hĺbka: 40 mm
- výška: 1300 mm
- šírka: 950 mm
- počet krídiel: 1

- počet A4: 16
- hmotnosť: 25 kg

Ako zabezpečiť, aby občania vášho mesta či vašej dediny alebo zamestnanci firmy boli včas a kompletne informovaní o všetkom, čo je pre nich zaujímavé a dôležité? Jedným z najjednoduchších a zároveň najpraktickejších riešení je inštalácia presklenej informačnej vitríny - úradnej nástenky.

Výveska bude skvele fungovať zavesená vo vonkajších i vnútorných priestoroch obecného / mestského úradu alebo budovy vašej spoločnosti. Rozmer 1300x950 mm je úplne perfektný ako pre zdieľanie zásadných informácií, tak pre pozvánky a plagáty na rôzne akcie. Inštalácia vitríny je rýchla a jednoduchá, môžete si vybrať, či ju umiestnite priamo na stenu, alebo priskrutkujete na stĺpiky z hliníka v betónovom základe. Spoľahnúť sa môžete na vodotesnosť, odvetrávanie a pevnú konštrukciu celohliníkového rámu. Sklenená výplň vonkajšej vitríny z polykarbonátu sa ubráni mechanickému poškodeniu a UV filter ochráni obsah pred nežiaducimi účinkami slnečných lúčov. Krídlo magnetickej vitríny sa otvára do strany.

Radi by ste informačnej výveske dodali ešte niečo naviac? Vyberať môžete tiež z variant s univerzálnym a unikátnym zámkom, či dokonca si v našej ponuke vybrať aj prídavné LED osvetlenie.

 

Niečo naviac
Zvýšenie ceny o
Univerzálny zámok
€ 0
Unikátny zámok
€ 0
LED osvetlenie
€200,55
Stĺpiky na zabetónovanie
€264,70
Stĺpiky s pätkou
€293,75

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie