Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Hliníková magnetická informačná vitrína, hĺbka 40 mm - Krídlo do stran, 12xA4

Kód: 1563
€420 €347,11 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre

- hĺbka: 40 mm
- výška: 1 000 mm
- šírka: 950 mm
- počet krídiel: 1

- počet A4: 12
- hmotnosť: 16 kg

Ako zabezpečiť, aby občania vášho mesta či vašej dediny alebo zamestnanci firmy boli včas a kompletne informovaní o všetkom, čo je pre nich zaujímavé a dôležité? Jedným z najjednoduchších a zároveň najpraktickejších riešení je inštalácia presklenej informačnej vitríny - úradnej nástenky.

Výveska bude skvele fungovať zavesená vo vonkajších i vnútorných priestoroch obecného / mestského úradu alebo budovy vašej spoločnosti. Rozmer 1000x950 mm je úplne perfektný ako pre zdieľanie zásadných informácií, tak pre pozvánky a plagáty na rôzne akcie. Inštalácia vitríny je rýchla a jednoduchá, môžete si vybrať, či ju umiestnite priamo na stenu, alebo priskrutkujete na stĺpiky z hliníka v betónovom základe. Spoľahnúť sa môžete na vodotesnosť, odvetrávanie a pevnú konštrukciu celohliníkového rámu. Sklenená výplň vonkajšej vitríny z polykarbonátu sa ubráni mechanickému poškodeniu a UV filter ochráni obsah pred nežiaducimi účinkami slnečných lúčov. Krídlo magnetickej vitríny sa otvára do strany.

Radi by ste informačnej výveske dodali ešte niečo naviac? Vyberať môžete tiež z variant s univerzálnym a unikátnym zámkom, či dokonca si v našej ponuke vybrať aj prídavné LED osvetlenie.

 

Niečo naviac
Zvýšenie ceny o
Univerzálny zámok
€ 0
Unikátny zámok
€ 0
LED osvetlenie
€144,65
Stĺpiky na zabetónovanie
€208,80
Stĺpiky s pätkou
€237,85

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové informačné vitríny
Hmotnosť: 16 kg