Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Havarijná mobilná súprava – červená 120 l

Kód: 435
Značka: Dopner
€114 –4 %
120 komplet
€114 –4 % €110 €90,91 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah balenia:

  • 2 x 10 kg balenie sypký sorbent Absodan PLUS
  • 1x ochranné okuliare
  • 1x pár ochranných rukavíc SWIFT
  • 1x ochranné dýchacie rúško
  • 1x zmeták a lopatka
  • 5x vrece 240 l
  • 1x návod na použitie havarijnej sady
  • 1x sada nálepiek "NEBEZPEČNÝ ODPAD"
  • 1x pojazdná nádoba 120 l

Havarijná súprava 120 l – červená

Praktická havarijná súprava DOPNER vám umožní okamžite, ľahko a bezpečne riešiť vzniknutý problém - rozliaty olej, nafta, benzín, chemikálie, alebo iné nebezpečné látky. Pojazdná nádoba je ľahko premiestniteľná k miestu havárie. Ochranné pomôcky zaistia vašu bezpečnosť a vysoko kvalitný, sypký absorbent okamžite haváriu vyrieši. Potom jednoducho zametiete odpad priloženou metličkou a lopatkou do dostatočne veľkých a pevných vriec, označíte je nálepkou "NEBEZPEČNÝ ODPAD" a je po havárii.

 

Vhodné pre: čerpacie stanice, autoservisy, výrobné závody, priemyselné haly, autodopravcov, dielne, obchodné reťazce s parkovacou plochou pod.

 

Absodan Plus - DN1:

  • Univerzálny sypký sorbent (absorbent) najvyššej kvality - kalcinovaný Moler - v sypkej forme zaisťuje vysokú a rýchlu sorpciu všetkých bežných látok, s ktorými sa môžete stretnúť. Vyznačuje sa chemickou ľahostajnosťou a veľmi nízkou prašnosťou. Betón, asfalt, alebo dlažba zostane po použití perfektne suchý a nehrozí riziko pošmyknutia. Použitie pre: olej, tuk, emulzie, ropné látky, chemikálie, nafta, benzín, a pod.

Sorpčná kapacita jedného balenia (10 kg): 13 l

Trieda ochrany: IIIR Certifikáty: MPA / NRW č. 22 001 0466 14

Vzniknutý odpad: kat. Č. 15 02 02

Nedá sa použiť pre likvidáciu kyseliny fluorovodíkovej a vysoko koncentrovaných roztokov hydroxidu sodného (lúh).

 

Ochranné pomôcky:

Vysoko odolné rukavice SWIFT šité z bavlneného úpletu, celomáčané v nitrilkaučuku, s pevnou manžetou s certifikátom EN 388: 2003. Plastové ochranné okuliare s čírym zorníkom pre maximálnu ochranu zraku pri manipulácii. Ochranu dýchacích ciest zabezpečí respirátor, ktorý zachytí prach a aerosól pri vzniku a upratovaní odpadu.

 

Upratovanie a označenie: Po zasypaní látok sorbentom je potrebné ich upratať a správne prichystať na likvidáciu. K tomu vám pomôže jednoduchá metlička a lopatka, pomocou ktorých jednoducho sorbent zametiete a vložíte do priložených veľkých igelitových vriec, ktoré ponúkajú dostatočnú kapacitu. Po uprataní do vriec ich označíte priloženými nálepkami "NEBEZPEČNÝ ODPAD" vďaka čomu zaistíte ich bezproblémovú likvidáciu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Havarijné súpravy
Záruka: 3 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie