Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Havarijná mobilná sústava – červená 240 l

Kód: 436
Značka: Dopner
€161,15 €133,18 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah balenia:

  • 4 x 10 kg balenie sypký sorbent Absodan PLUS
  • 1x ochranné okuliare
  • 1x pár ochranných rukavíc SWIFT
  • 1x ochranné dýchacie rúško
  • 1x zmeták a lopatka
  • 5x vrece 240 ltr
  • 1x návod na použitie havarijnej sady
  • 1x sada nálepiek "NEBEZPEČNÝ ODPAD"
  • 1x pojazdná nádoba 240 l

 

Havarijná súprava 240 l - červená

Praktická havarijná súprava DOPNER vám umožní okamžite ľahko a bezpečne riešiť vzniknutý problém - rozliaty olej, nafta, benzín, chemikálie, alebo iné nebezpečné látky. Pojazdná nádoba je ľahko premiestniteľná k miestu havárie. Ochranné pomôcky zaistia vašu bezpečnosť a vysoko kvalitný, sypký absorbent okamžite haváriu vyrieši. Potom jednoducho zametiete odpad priloženou metličkou a lopatkou do dostatočne veľkých a pevných vriec, označíte je nálepkou "NEBEZPEČNÝ ODPAD" a je po havárii.

Vhodné pre: čerpacie stanice, autoservisy, výrobné závody, priemyselné haly, autodopravcov, dielne, obchodné reťazce s parkovacou plochou pod.

 

Absodan Plus - DN1: Univerzálny sypký sorbent (absorbent) najvyššej kvality - kalcinovaný Moler - v sypkej forme zaisťuje vysokú a rýchlu sorpciu všetkých bežných látok, s ktorými sa môžete stretnúť. Vyznačuje sa chemickou ľahostajnosťou a veľmi nízkou prašnosťou. Betón, asfalt, alebo dlažba zostane po použití perfektne suchý a nehrozí riziko pošmyknutia.

Použitie pre: olej, tuk, emulzie, ropné látky, chemikálie, nafta, benzín, pod.

Sorpčná kapacita jedného balenia (10 kg): 13 l

Trieda ochrany: IIIR Certifikáty: MPA / NRW č. 22 001 0466 14

Vzniknutý odpad: kat. Č. 15 02 02

Nedá sa použiť pre likvidáciu kyseliny fluorovodíkovej a vysoko koncentrovaných roztokov hydroxidu sodného (lúh).

 

Ochranné pomôcky: Vysoko odolné rukavice SWIFT šité z bavlneného úpletu, celomáčané v nitrilkaučuku, s pevnou manžetou s certifikátom EN 388: 2003. Plastové ochranné okuliare s čírym zorníkom pre maximálnu ochranu zraku pri manipulácii. Ochranu dýchacích ciest zabezpečí respirátor, ktorý zachytí prach a aerosól pri vzniku a upratovaní odpadu.

Upratovanie a označenie: Po zasypaní látok sorbentom je potrebné ich upratať a správne prichystať pre likvidáciu. K tomu vám pomôže jednoduchá metlička a lopatka, pomocou ktorých jednoducho sorbent zametiete a vložíte do priložených veľkých igelitových vriec, ktoré ponúkajú dostatočnú kapacitu. Po uprataní do vriec ich označíte priloženými nálepkami "NEBEZPEČNÝ ODPAD" vďaka čomu zaistíte ich bezproblémovú likvidáciu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Havarijné súpravy
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 40 kg