Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Kontajner 1100 l plastový DOPNER - žltá

Kód: 108
Značka: Dopner
€380 €314,05 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre plastového kontajneru DOPNER 1 100 l - žltá

  • vhodný na plastový odpad
  • 4 kolesá - 2 z nich s brzdou
  • veko vo veku
  • max. zaťaženie: 440 kg (záťažový kontajner)
  • prvovýroba
  • materiál: polyetylén s vysokou hustotou
  • Certifikát TÜV Product Service GmbH
  • zodpovedá normám EN 840-3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnosť voči UV, dažďu, mrazu
  • 3 roky záruka pri bežnom použití

 technicke-parametry-kontejner1100

Kontajner plný vychytávok

S pojazdným kontajnerom Dopner sa stane vyvážanie odpadkov príjemnou rutinou. Vďaka štyrom kolieskam je jednoducho ovládateľný a ľahko sa preváža. Silné predné brzdy zaisťujú jeho stabilitu a zabraňujú kontajneru v pohybe bez vášho vedomia. Celá konštrukcia je tvorená pevným polyethylénom s vysokou hustotou, ktorý svojou pevnosťou udrží až 503 kg odpadu. Okrem toho je takmer nezničiteľný. Veľký objem 1100 l je ideálny pre firmy a bytové domy. Zaplniť ho môžete najlepšie zmiešaným odpadom. Pozrite sa na najlepšie vychytávky tohto žltého kontajneru Dopner a nechajte si ho priviesť na vami preferované miesto určenia.

 

Špecialista na zmiešaný odpad

Klasický kontajner je ako stvorený pre zmiešaný, alebo komunálny odpad. A čo medzi zmiešaný odpad patrí? Sú to obaly vyrobené kombináciou rôznych materiálov, silne znečistených alebo mastných obalov od potravín (napríklad neumytá fľaša od oleja alebo špinavá krabica od pizze), použité plienky, vreckovky alebo papierové utierky, obaly od zubnej pasty alebo zbytky kozmetiky. Všetky tieto predmety nájdu v kontajneri na zmiešaný odpad svoje miesto a bude sa im tam páčiť.

 

Pevná konštrukcia

Konštrukcia vydrží viac než u bežných plastových kontajnerov. Je odliata z vysokohustotného pevného polyethylénu (HDPE), ktorý je takmer nezničiteľný. Silné nárazy a ostré predmety sú preňho denným chlebom. Ani svojrázne zachádzanie smetiarov ho nepoškodí. Rovnako dobre si poradí s UV žiarením, dažďom a silnými mrazmi. Je konštruovaný do extrémnych podmienok, aby vám slúžil desiatky rokov.

Veko vo veku alebo plné veko

Plastový kontajner prináša rovno niekoľko vychytávok a je iba na vás, pre ktorú sa rozhodnete. Tou prvou sú dve veká v jednom. Predné veko je ľahké a jednoducho sa odklápa. Je ideálne pre zbavenie sa rozmerovo menších a ľahších odpadkov, ktoré ľahko vyhodíte jednou rukou. Na veľké kusy je kontajner vybavený hlavným vekom, ktorým bez problémov prejde rozmernejší odpad. Veko sa dá zaistiť, takže pokiaľ toho máte zrazu na vyhodenie viac, nemusíte veko stále dokola otvárať a tak rýchlo uhýbať pred zatvárajúcim sa poklopom.

Druhou variantov je plné veko s praktickým otvorom, ktoré je možné otvoriť úplne dokorán. S týmto vekom sa ľahko manipuluje, je veľmi odolné a variabilné. Jednoduchá je aj jeho údržba - materiál jednoducho umyjete vodou, kedykoľvek to bude potrebné.

5

Záťažový kontajner

Každý sa občas potrebuje zbaviť hmotnostne objemnejšej záťaže. Nie ste si však istí, či nezvyčajnú hmotnosť vydrží konštrukcia pri bežnej odpadovej nádobe? Bojíte sa, že by slabší plast mohol prasknúť? Pri záťažovom kontajneri Dopner máte istotu, že sa tak nestane. Ten je špeciálne prispôsobený až na 503 kg odpadu. Aj plne naložený je veľmi pevný a jednoducho ovládateľný. Ťažký odpad už nemusíte zložito deliť medzi niekoľko kontajnerov. Obstarajte si jeden poriadny, ktorý unesie všetko, čo potrebujete vyhodiť.

 

Brzdené kolieska

Spoľahlivé kolieska, ktorými je nádoba vybavená, sú proste sen! Odbrzdíte a idete, zabrzdíte a kontajner sa ani nehne. Všetky kontajnery sú vybavené dvoma silnými brzdami, ktoré ručia za jeho stabilitu. Ak už fúka silný vietor, sneží, prší, niekto sa o kontejner oprie či do neho niečo narazí... vďaka zaaretovaným brzdám to s ním ani nepohne. Kontajner bude stáť vždy tam, kde ste ho zaparkovali. A čo keď ho budete chcieť premiestniť? Jednoducho ho spredu odbrzdíte a vyrazíte na cestu.

Ekologicky šetrný

Pod plastami si na prvý dojem predstavíme niečo, čo našej planéte zrovna neprospieva. Avšak pozor – nie sú plasty ako plasty. Tie, ktoré používame my, sú ekologicky recyklovateľné. To znamená, že každý kontajner sa dá znovu rozomlieť na plastový granulát a ten opäť použiť. Zároveň myslíme aj na farby - tie na našich kontajneroch neobsahujú ťažké kovy. Zakúpením odpadovej nádoby Dopner podporíte ohľaduplný prístup k životnému prostrediu a urobíte ekologicky priaznivé rozhodnutie.

 

V niekoľkých farbách

Okrem žltej si môžete vybrať z celej škály ďalších farieb. Odvezte si tú, ktorá sa vám páči najviac. Váš nový kontajner môže byť vo farbe akú si vyberiete vďaka našej pestrej ponuke. Vyberte si ten, ktorý krásne zapadne do prostredia vášho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové kontajnery
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 65 kg