Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Kontajner 1100 l plastový s otvorom na papier DOPNER, modrý

Kód: 418
€410 €338,84 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kontajner plný vychytávok

S pojazdným kontajnerom Dopner je vyvážanie odpadkov príjemnou rutinou. Vďaka štyrom kolieskam je ľahko ovládateľný a ľahko sa preváža. Silné predné brzdy zaisťujú jeho stabilitu a zabraňujú kontajneru v cestovaní bez vášho vedomia. Celá konštrukcia je tvorená pevným polyetylénom s vysokou hustotou, ktorý svojou pevnosťou udrží až 503 kg odpadu. Okrem toho je takmer nezničiteľný. Veľký objem 1100 l je ideálny pre firmy a bytové domy. Zaplniť ho môžete najlepšie papierovým odpadom. Pozrite sa na najlepšie vychytávky tohto modrého kontajneru Dopner a nechajte si ho priviesť na miesto určenia.

1100-striska-02-modra

Špecialista na papier

Modrý kontajner je ako stvorený pro papierový odpad, a to okrem iného vďaka špeciálnemu otvoru, vďaka ktorému bude likvidácia papiera ešte pohodlnejšia a rýchlejšia. Ste si istí, že presne viete, čo do kontajnera na papier patrí? Nie je to tak jednoznačné, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Táto nádoba je určená pre papier a najrôznejšie papierenské výrobky, časopisy, škatule alebo tašky. Naopak knihy s ponechanou väzbou alebo akokoľvek znečistený papier musí smerovať do kontajnera na zmesový odpad. S použitými papierovými utierkami, plienkami či mastnými obalmi od potravín do kontajnera na papier nemierte.

 

Pevná konštrukcia

Konštrukcia Dopner vydrží viac než u bežných plastových kontajnerov. Je odliata z vysokohustotného pevného polyetylénu (HDPE), ktorý je takmer nezničiteľný. Silné nárazy a ostré predmety sú pre neho denným chlebom. Ani svojrázne zaobchádzanie smetiarov ho nepoškodí. Rovnako dobre si poradí s UV žiarením, dažďom a silnými mrazmi. Je konštruovaný do extrémnych podmienok, aby vám slúžil po desiatky rokov.

 

Záťažový kontajner

Občas je potrebné zbaviť sa hmotnostne objemnejšej záťaže, každý z nás predsa občas potrebuje niečo veľké vyhodiť. Nie ste si istí, či neobvyklú hmotnosť vydrží konštrukcia u bežnej odpadovej nádoby? Bojíte sa, že by slabší plast mohol prasknúť? U záťažového kontajnera Dopner máte istotu, že sa tak nestane. Ten je špeciálne navrhnutý až na 503 kg odpadu. Aj plne naložený je vysoko pevný a ľahko ovládateľný. Ťažký odpad už nemusíte zložito deliť medzi niekoľko kontajnerov. Kúpte si jeden poriadny, ktorý uvezie všetko, čo potrebujete vyhodiť, naraz.

 

Brzdené kolieska

Spoľahlivé kolieska, ktorými je nádoba vybavená, sú proste sen! Odbrzdíte a idete, zabrzdíte a kontajner sa ani nehne. Všetky kontajnery sú vybavené dvoma silnými brzdami, ktoré ručia za jeho stabilitu. Či už fúka silný vietor, sneží, prší, niekto sa o kontajner oprie či do neho niečo narazí ... Vďaka zaaretovaným brzdám to s ním ani nehne. Kontajner bude stáť vždy tam, kde ste ho zaparkovali. A čo keď ho budete chcieť premiestniť? Potom ho jednoducho spredu odbrzdíte a vyrazíte na cestu.

 

Ekologicky šetrný

Pod plastami si len málokedy predstavíme niečo, čo našej planéte prospieva - práve naopak. Avšak pozor – nie sú plasty ako plasty. Tie, ktoré používame my, sú ekologicky recyklovateľné. To znamená, že každý kontajner sa dá znovu rozomlieť na plastový granulát a ten opäť použiť. Zároveň myslíme aj na farby - tie na našich kontajneroch neobsahujú ťažké kovy. Zakúpením odpadovej nádoby Dopner podporíte ohľaduplný prístup k životnému prostrediu a urobíte ekologicky priaznivé rozhodnutie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kontajnery na triedený odpad
Hmotnosť: 56 kg