Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Kontajner 770 l BIO plastový DOPNER, hnedá

Kód: 412
€250 €206,61 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre plastového kontajneru DOPNER 770 l - hnedá

  • vhodný pre bioodpad
  • 4 kolesá - 2 z nich s brzdou
  • ploché veko
  • max. zaťaženie: 310 kg (záťažový kontajner)
  • prvovýroba
  • materiál: polyetylén s vysokou hustotou
  • Certifikát TÜV Product Service GmbH
  • zodpovedá normám EN 840-3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnosť voči UV, dažďu, mrazu
  • 3 roky záruka pri bežnom použití

Kontajner plný vychytávok

S pojazdným kontajnerom Dopner sa aj vyvážanie odpadkov stane príjemnou rutinou. Vďaka štyrom kolieskam je ľahko ovládateľný a ľahko sa preváža. Silné predné brzdy zaisťujú jeho stabilitu a zabraňujú kontajneru v pohybovaní sa bez vášho vedomia. Celá konštrukcia je tvorená pevným polyetylénom s vysokou hustotou, ktorý svojou pevnosťou udrží až 310 kg odpadu. Okrem toho je takmer nezničiteľný. Veľký objem 770 l je ideálny pre firmy a bytové domy. Zaplniť ho môžete ideálne bioodpadom. Pozrite sa na najlepšie vychytávky tohto čierneho kontajneru Dopner a nechajte si ho priviesť na vami zvolené miesto určenia.

 

Špecialista na bioodpad

Hnedý kontajner je ako stvorený pre bioodpad. Oceníte ho všade tam, kde nie je možnosť kompostovania, hodí sa teda hlavne do väčších miest k bytovým domom. A čo vôbec medzi bioodpad patrí? Zahŕňame do neho zvyšky potravín - konkrétne zvyšky ovocia a zeleniny, kôstky, staré pečivo, kávovú usadeninu alebo zvyšky kvetov. To všetko sa v prípade odloženia do nádoby na bioodpad môže správne rozložiť a ešte poslúžiť inému účelu. Avšak pozor - odpad živočíšneho pôvodu, to znamená mäso a kosti, do kontajnera na bioodpad nepatrí.

 

Pevná konštrukcia

Konstrukce vydrží viac než u bežných plastových kontajnerov. Je odliata z vysokohustotného pevného polyetylénu (HDPE), ktorý je takmer nezničiteľný. Silné nárazy a ostré predmety sú pre neho denným chlebom. Ani svojrázne zaobchádzanie smetiarov ho nepoškodí. Rovnako dobre si poradí s UV žiarením, dažďom a silnými mrazmi. Je konštruovaný do extrémnych podmienok, aby vám slúžil po desiatky rokov.

660-06-hneda

Záťažový kontajner

Občas je potrebné zbaviť sa hmotnostne objemnejšej záťaže, každý z nás predsa občas potrebuje niečo veľké vyhodiť. Nie ste si istí, či neobvyklú hmotnosť vydrží konštrukcia u bežnej odpadovej nádoby? Bojíte sa, že by slabší plast mohol prasknúť? U záťažového kontajnera Dopner máte istotu, že sa tak nestane. Ten je špeciálne navrhnutý až na 310 kg odpadu. Aj plne naložený je vysoko pevný a ľahko ovládateľný. Ťažký odpad už nemusíte zložito deliť medzi niekoľko kontajnerov. Kúpte si jeden poriadny, ktorý uvezie všetko, čo potrebujete vyhodiť, naraz.

 

Brzdené kolieska

Spoľahlivé kolieska, ktorými je nádoba vybavená, sú proste sen! Odbrzdíte a idete, zabrzdíte a kontajner sa ani nehne. Všetky kontajnery sú vybavené dvoma silnými brzdami, ktoré ručia za jeho stabilitu. Či už fúka silný vietor, sneží, prší, niekto sa o kontajner oprie či do neho niečo narazí ... Vďaka zaaretovaným brzdám to s ním ani nehne. Kontajner bude stáť vždy tam, kde ste ho zaparkovali. A čo keď ho budete chcieť premiestniť? Potom ho jednoducho spredu odbrzdíte a vyrazíte na cestu.

 

Ekologicky šetrný

Pod plastami si len málokedy predstavíme niečo, čo našej planéte prospieva – práve naopak. Avšak pozor – nie sú plasty ako plasty. Tie, ktoré používame my, sú ekologicky recyklovateľné. To znamená, že každý kontajner sa dá znovu rozomlieť na plastový granulát a ten opäť použiť. Zároveň myslíme aj na farby – tie na našich kontajneroch neobsahujú ťažké kovy. Zakúpením odpadovej nádoby Dopner podporíte ohľaduplný prístup k životnému prostrediu a urobíte ekologicky priaznivé rozhodnutie.

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové kontajnery
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 40 kg