Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Kontajner 770 l plastový DOPNER - modrá

Kód: 1544
€280 €231,40 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre plastového kontajneru DOPNER 770 l - modrá

  • 4 kolesá - 2 z nich s brzdou
  • ploché veko
  • max. zaťaženie: 310 kg (záťažový kontajner)
  • prvovýroba
  • materiál: polyetylén s vysokou hustotou
  • Certifikát TÜV Product Service GmbH
  • zodpovedá normám EN 840-3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnosť voči UV, dažďu, mrazu
  • 3 roky záruka pri bežnom použití

Kontajner plný vychytávok

S pojazdným kontajnerom Dopner sa stane vyvážanie odpadkov príjemnou rutinou. Vďaka štyrom kolieskam je ľahko ovládateľný a ľahko sa preváža. Silné predné brzdy zaisťujú jeho stabilitu a zabraňujú kontajneru v pohybovaní sa bez vášho vedomia. Celá konštrukcia je tvorená pevným polyetylénom s vysokou hustotou, ktorý svojou pevnosťou udrží až 310 kg odpadu. Okrem toho je takmer nezničiteľný. Veľký objem 770 l je ideálny pre firmy a bytové domy. Zaplniť ho môžete zmiešaným odpadom. Pozrite sa na najlepšie vychytávky tohto modreho kontajneru Dopner a nechajte si ho priviesť na miesto určenia.

 

Špecialista na zmiešaný odpad

Klasický kontajner je ako stvorený pre zmesový, čiže komunálny, odpad. A čo medzi zmesový odpad patrí? Sú to obaly vyrobené kombináciou rôznych materiálov, silne znečistené alebo mastné obaly od potravín (napríklad nevymytá fľaša od oleja alebo špinavá krabica od pizze), použité plienky, vreckovky alebo papierové utierky, obaly od zubnej pasty alebo zvyšky kozmetiky. Všetky tieto predmety nájdu v kontajneri na zmesový odpad svoje miesto. 

 

Pevná konštrukcia

Konštrukcia vydrží viac než u bežných plastových kontajnerov. Je odliata z vysokohustotného pevného polyetylénu (HDPE), ktorý je takmer nezničiteľný. Silné nárazy a ostré predmety sú pre neho denným chlebom. Ani svojrázne zaobchádzanie smetiarov ho nepoškodí. Rovnako dobre si poradí s UV žiarením, dažďom a silnými mrazmi. Je konštruovaný do extrémnych podmienok, aby vám slúžil po desiatky rokov.

660-06-modra

Záťažový kontajner

Občas je potrebné zbaviť sa hmotnostne objemnejšej záťaže, každý z nás predsa občas potrebuje niečo veľké vyhodiť. Nie ste si istí, či neobvyklú hmotnosť vydrží konštrukcia u bežnej odpadovej nádoby? Bojíte sa, že by slabší plast mohol prasknúť? U záťažového kontajnera Dopner máte istotu, že sa tak nestane. Ten je špeciálne navrhnutý až na 310 kg odpadu. Aj plne naložený je vysoko pevný a ľahko ovládateľný. Ťažký odpad už nemusíte zložito deliť medzi niekoľko kontajnerov. Kúpte si jeden poriadny, ktorý uvezie všetko, čo potrebujete vyhodiť, naraz.

 

Brzdené kolieska

Spoľahlivé kolieska, ktorými je nádoba vybavená, sú proste sen! Odbrzdíte a idete, zabrzdíte a kontajner sa ani nehne. Všetky kontajnery sú vybavené dvoma silnými brzdami, ktoré ručia za jeho stabilitu. Či už fúka silný vietor, sneží, prší, niekto sa o kontajner oprie či do neho niečo narazí ... Vďaka zaaretovaným brzdám to s ním ani nehne. Kontajner bude stáť vždy tam, kde ste ho zaparkovali. A čo keď ho budete chcieť premiestniť? Potom ho jednoducho spredu odbrzdíte a vyrazíte na cestu.

 

Ekologicky šetrný

Pod plastami si len málokedy predstavíme niečo, čo našej planéte prospieva - práve naopak. Avšak pozor – nie sú plasty ako plasty. Tie, ktoré používame my, sú ekologicky recyklovateľné. To znamená, že každý kontajner sa dá znovu rozomlieť na plastový granulát a ten opäť použiť. Zároveň myslíme aj na farby - tie na našich kontajneroch neobsahujú ťažké kovy. Zakúpením odpadovej nádoby Dopner podporíte ohľaduplný prístup k životnému prostrediu a urobíte ekologicky priaznivé rozhodnutie.

 

V niekoľkých farbách

Okrem modrej si môžete vybrať z celej škály ďalších farieb. Odvezte si tú, ktorá sa vám páči najviac. Váš nový kontajner môže byť farebný podľa vášho želania a našej pestrej ponuky. Vyberte si taký, ktorý krásne zapadne do prostredia vášho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Odpadové kontajnery
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 40 kg