Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Kovový stojan (popolnica) na odpadkové vrecia s vekom

Kód: 306
€50 €41,32 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kovový stojan na vrecia na odpadky má kapacitu až 120 litrov, je žiarovo zinkovaný a dobre vydrží aj vo vonkajšom prostredí za poveternostných podmienok. Jednoduché a rýchle uchytenie igelitových vriec umožní ľahkú a rýchlu manipuláciu s odpadom. Popolnice na odpadkové vrecia s vekom sa hodia na najrôznejšie miesta. K stojanu môžete objednať aj igelitové vrecia. Kovový stojan na odpadky sa hodí dovnútra miestností domu, alebo k rodinnému domu, ale aj von pre najrôznejšie účely. Využijete ich napríklad do kancelárií, bánk, firiem, skladov, dielní, škôl, úradov, ordinácií, ale aj na verejné priestranstvá, k rodinnému domu, na stavbu, do garáže a najrôznejšie miesta, kde je väčšia produkcia zmiešaného odpadu. Kovový stojan na odpadkové vrecia s vekom je praktický, ideálny taktiež na veľtrhy, väčšie oslavy a párty, spoločenské podujatia, koncerty, ale aj na benzínku, záhradu, terasu, do reštaurácií, krčiem alebo kioskov.

Materiál je žiarovo zinkovaný. Výhodou je, že kov môže zabrániť šíreniu požiaru v prípade samovznietenia lepšie ako plast. Kovové stojany s kovovými vrchnákmi poskytujú odolné a estetické riešenie. Stojany na vrecia sú praktické riešenie na miestach, kde nie je kladený dôraz na zakrytie odpadu.

 

Technické špecifikácie:

  • Objem stojanu je 120 litrov.
  • Rozmery kovového stojanu na odpad sú 575x950 mm.

 

Robustná kovová pozinkovaná konštrukcia a kryt s rukoväťou zaistí jednoduché a rýchle uchytenie vreca a jednoduchú manipuláciu s odpadom.

 

Váži 6 kg a je ľahším riešením než popolnica.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mestský (vonkajší) mobiliár
Hmotnosť: 6 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie