Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Kovový stojan (popolnica) na odpadkové vrecia s vekom

Kód: 306
€50 €41,32 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kovový stojan na vrecia na odpadky má kapacitu až 120 litrov, je žiarovo zinkovaný a dobre vydrží aj vo vonkajšom prostredí za poveternostných podmienok. Jednoduché a rýchle uchytenie igelitových vriec umožní ľahkú a rýchlu manipuláciu s odpadom. Popolnice na odpadkové vrecia s vekom sa hodia na najrôznejšie miesta. K stojanu môžete objednať aj igelitové vrecia. Kovový stojan na odpadky sa hodí dovnútra miestností domu, alebo k rodinnému domu, ale aj von pre najrôznejšie účely. Využijete ich napríklad do kancelárií, bánk, firiem, skladov, dielní, škôl, úradov, ordinácií, ale aj na verejné priestranstvá, k rodinnému domu, na stavbu, do garáže a najrôznejšie miesta, kde je väčšia produkcia zmiešaného odpadu. Kovový stojan na odpadkové vrecia s vekom je praktický, ideálny taktiež na veľtrhy, väčšie oslavy a párty, spoločenské podujatia, koncerty, ale aj na benzínku, záhradu, terasu, do reštaurácií, krčiem alebo kioskov.

Materiál je žiarovo zinkovaný. Výhodou je, že kov môže zabrániť šíreniu požiaru v prípade samovznietenia lepšie ako plast. Kovové stojany s kovovými vrchnákmi poskytujú odolné a estetické riešenie. Stojany na vrecia sú praktické riešenie na miestach, kde nie je kladený dôraz na zakrytie odpadu.

 

Technické špecifikácie:

  • Objem stojanu je 120 litrov.
  • Rozmery kovového stojanu na odpad sú 575x950 mm.

 

Robustná kovová pozinkovaná konštrukcia a kryt s rukoväťou zaistí jednoduché a rýchle uchytenie vreca a jednoduchú manipuláciu s odpadom.

 

Váži 6 kg a je ľahším riešením než popolnica.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mestský (vonkajší) mobiliár
Hmotnosť: 6 kg