Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Plastový smetiak (popolnica) DOPNER 120 l - čierná

Kód: 39
Značka: Dopner
ZADARMOZADARMO
černá plastová popelnice 120l
€58 €47,93 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre plastového smetiaku (popolnice) DOPNER 120 l - čierná

 • vhodný na rôzne druhy odpadu
 • 2 kolieska + os
 • prvovýroba
 • materiál: polyetylén s vysokou hustotou
 • max. zaťaženie: 60 kg
 • Osvedčenie UN o preprave nebezpečného odpadu
 • ľahké a zvukotesné veko
 • Certifikát TÜV Product Service GmbH
 • zodpovedá normám EN 840-3, -5, -6, DIN, OHSAS
 • vysoká odolnosť voči UV žiareniu, dažďu, mrazu
 • 3 roky záruka pri bežnom použití

Popolnica plná vychytávok

S pojazdnou popolnicou Dopner sa stane vyvážanie odpadkov príjemnou rutinou. Vďaka dvom kolieskam sa ľahko preváža. Aj plne naložená je ľahko ovládateľná. Konštrukcia je tvorená pevným polyetylénom s vysokou hustotou. Táto popolnica s objemom 120l sa postará až o 60 kg vášho odpadu. Najlepšie poslúži v prípade, že sa potrebujete zbaviť zmiešaného a nebezpečného odpadu. Pozrite sa na najlepšie vychytávky čiernej popolnice Dopner a po zakúpení si ju nechajte priviesť až k vám domov.

Ideálny je pre: menšie rodinné domy alebo malé firmy – na zmiešaný, triedený a nebezpečný odpad

Certifikovaná a kvalitná: Popolnica má UN certifikát na prepravu nebezpečných odpadov. Drží certifikát TÜV Product Service GmbH. Odpovedá normám EN 840 -3, -5, -6, DIN a OHSAS.

Špecialista na zmesový a nebezpečný odpad

Klasická popolnica je ako stvorená pre zmesový, čiže komunálny, odpad. A čo vlastne medzi zmesový odpad patrí? Sú to obaly vyrobené kombináciou rôznych materiálov, silne znečistené alebo mastné obaly od potravín (napríklad nevymytá fľaša od oleja alebo špinavá krabica od pizze), použité plienky, vreckovky alebo papierové utierky, obaly od zubnej pasty alebo zvyšky kozmetiky. Všetky tieto predmety nájdu v kontajneri na zmesový odpad svoje miesto a bude im tam dobre.

A ako je to s tým nebezpečným odpadom? To je odpad skladajúci sa z materiálov, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na životné prostredie a tiež na zdravie. Zahŕňa syntetické farby alebo laky, elektrické a autobatérie, oleje, tuky a kyseliny alebo lepidlá.

 

Super pevná konštrukcia

Kvalitný plast robí popolnicu Dopner takmer nezničiteľnú. Vysokohustotný polyetylén (HDPE) je odolný proti silným nárazom a mechanickému poškodeniu. Nenaruší ho ani UV žiarenie slnka, dážď alebo silný mráz. Vaši smetiari ju len tak nerozlámu, aj keby s ňou robili psie kúsky. Na to vám dávame trojročnú záruku a naše dobré meno.

Pohodlné držadlo

Pohodlné držadlo našej popolnice je veľká paráda. Skvele sa drží a popolnica sa s ním ľahko posúva na miesto určenia. Praktické držadlo nájdete v zadnej časti veka a jeho funkcia je veľmi prostá. Keď budete chcieť popolnicu previesť, jednoducho ju chytíte za držadlo a je to, môžete ísť.

Tiché kolieska

Kombinácia veľkých gumových koliesok a držadla vás nadchne. Pojazd koliesok je tichší ako myška, nemusíte sa báť zbytočného hluku alebo vŕzgania. Manipulácia pri vyvážení popolnice je úplne jednoduchá a nie je k nej potrebná veľké sila. Ťahaniu ťažkých popolníc už dávno odzvonilo. Plastové popolnice Dopner sú vždy pojazdné.

Veľa odvezie

Zaručujeme vám nezlomnú pevnosť popolníc Dopner aj pri plnom zaťažení. Ich tvar je navrhnutý a premyslený do najmenších detailov, tak aby boli maximálne pružné a pevné. Vďaka nim sa popolnica pýši kapacitou až 120 l a dokáže sa vysporiadať až so 60 kg odpadu.

 

Ekologicky šetrná

Plastová popolnica = neekologické nádoba, ktorá škodí životnému prostrediu? Ale kdeže! Našu nádobu sme celú vyrobili z recyklovateľných materiálov, pokiaľ teda doslúži pôvodnému účelu, jej torzo môže byť recyklované a použité na niečo iné. Mysleli sme aj na farby popolnice, ktoré neobsahujú ťažké kovy. Podporte s nami recykláciu plastov a ich opätovné využitie. Buďte ohľaduplní k životnému prostrediu a našej budúcnosti.

 

V niekoľkých farbách

Vyberať môžete z celej škály farieb. Vyberte si tú, ktorá sa vám páči najviac. Vaša popolnica nemusí byť len sivá, tak ako susedova. Každá farba originálne zapadne do svojho prostredia. Páči sa vám čierna, modrá, žltá, hnedá alebo zelená? Fantázii sa medze nekladú – kúpte si tú, ktorá bude vášmu oku lahodiť najviac.

Dodatočné parametre

Kategória: Smetiaky (popolnice)
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 10 kg