Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Samolepky (čísla) na popolnicu

Kód: 457
€3,50 €2,89 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko, čo patrí nám, je potrebné si poriadne označiť. Svoj majetok si musíme chrániť pred rukami susedov, náhodných okoloidúcich či nebodaj krádeže chtivých lupičov. A to obzvlášť, ak sa jedná o popolnicu, ktorá stojí celodenne vonku pred domom, nemáme ju neustále na očiach a nemôžeme kontrolovať, či by do nej chcel niekto cudzí niečo vyhodiť, alebo by si ju dokonca chcel privlastniť a považovať za svoju. Kdeže, smetiaku si musíme pekne a hlavne viditeľne označiť, aby bolo na prvý pohľad zrejmé, ku ktorému domu patrí.

 

K tomu slúžia samolepky na popolnicu. Ponúkame samolepky vo forme čísel. Tie vám buď nalepíme na popolnicu, ktorú si u nás objednáte, alebo vám čísla zašleme samostatne a vy nimi označíte existujúcu odpadovú nádobu. Vyberať môžete z číselných samolepiek na škále 0-9. Garantujeme kvalitu materiálu, ktorý odolá všetkým druhom počasia i mechanickému poškodeniu.

 

uvedená cena je za 1 ks nálepky číslica

výška číslice: 11,5 cm

 

 

K objednávke prosím do poznámky napíšte, ktoré číslo a koľko kusov si prajete na nádobu nalepiť, príp. aké konkrétne číslice chcete poslať.