Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Šedá plastová popolnica na kovové obaly DOPNER 240 l so zámkom a vhodom

Kód: 487
€113 €93,39 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre plastového smetiaku (popolnice) DOPNER 240 l - šedá

  • 2 kolieska + os
  • prvovýroba
  • materiál: polyetylén s vysokou hustotou
  • max. zaťaženie: 120 kg
  • Osvedčenie UN o preprave nebezpečného odpadu
  • ľahké a zvukotesné veko
  • Certifikát TÜV Product Service GmbH
  • zodpovedá normám EN 840-3, -5, -6, DIN, OHSAS
  • vysoká odolnosť voči UV, dažďu, mrazu
  • 3 roky záruka pri bežnom použití

mceclip0-2

Plastová popolnica, ktorej farba a označenie ukazujú, že do nej patria kovové obaly, ktoré je tiež potrebné triediť. Šedá farba bola kovom priradená európskymi normami pre recykláciu odpadu. A aké obaly práve do tejto odpadovej nádoby patria? Sú to napríklad plechovky od nápojov, skrutkovacie uzávery od zaváracích pohárov, hliníkové viečka, hliníkové obaly od potravín, "strieborné" fólie, v ktorých je zabalený tavený syr, alebo celokovové predmety – príbory, hrnce, kľúče alebo klince. Naopak medzi kovové obaly nevyhadzujeme pokovaný plast a papier, obaly od nebezpečných látok, toxické kovy ako olovo alebo ortuť, či spreje so zvyškami obsahu.

Popolnica je vyrobená z polyetylénu vysokej hustoty, takže sa pýši pevnosťou, pružnosťou, vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, počasia či hrubšiemu zaobchádzaniu smetiarov. Jej farba vydrží dlho a neublíži jej ani UV žiarenie. Kvalitou tejto popolnice na kovové obaly sme si 100% istí, a tak vám na ňu dávame až trojročnú záruku.

Manipulácia s pojazdnou popolnicou je jednoduchá vďaka kolieskam a praktickému držadlu na zadnej strane veka. S ním a kolieskami bude akýkoľvek prevoz hračka, a to aj keď bude nádoba plne naložená. Doviezť ju na miesto určenia zvládne úplne každý. Zmestí sa do nej až 120 kg odpadkov s objemom 240 l, ktoré sa do nej dostanú prostredníctvom vhodového otvoru. Vzhľadom k svojej kapacite je vhodná predovšetkým k rodinnému domu, bytu alebo do priestorov menšej firmy. Disponuje tiež zámkom.

A čo je na tejto šedej popolnici s vhodom najlepšie? Je šetrná k životnému prostrediu. Sama je vyrobená z recyklovateľného materiálu, takže až doslúži, môže z nej byť vyrobené niečo nové. A to už sa oplatí, čo poviete?

Dodatočné parametre

Kategória: Smetiaky (popolnice)
Hmotnosť: 10 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie