Pred nákupom je nutné sa registrovať. Registrácia podlieha schváleniu.

Zásobník na posypový materiál 300 l

Kód: 411
€505,78 €418 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické špecifikácie:

  • Objem: 300 kg
  • Dĺžka: 1,09 m
  • Šírka: 0,95 m
  • Výška: 1,01 m

 

Najväčší z našich celoplastových zásobníkov uskladní až 300 l (300 kg) posypového materiálu. Nádoby na sypký materiál odolajú nepriaznivému počasiu a uschovajú piesok, štrk, soľ alebo ďalší sypký materiál.

Ľahká hmotnosť, skladnosť a dizajn: manipulácia so zásobníkmi na posyp nebola nikdy jednoduchšia. Ľahký plast môžete ľahko premiestňovať a v prípade potreby uskladnenia nádoby ľahko zložíte do seba a ušetríte tak kopu miesta. Žltú farbu zásobníka potom navyše v sklade ľahko každý nájde.

Dlhá životnosť: kvalitný plastový materiál (polyetylén) spĺňa všetky požadované normy na výrobu funkčných zásobníkov. Robustná konštrukcia odolná voči UV žiareniu a mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom. Vydrží rad sezón bez poškodenia. Ochranu pred dažďom a topiacim snehom zaisťuje profilované veko, ktoré kvapky vody odvedie preč z nádoby.

Okrem veľkých 300l zásobníkov ponúkame aj menšie varianty s objemom 50 l, 100 l alebo 150 l.

Dodatočné parametre

Kategória: Mestský (vonkajší) mobiliár
Hmotnosť: 27 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie